gizmowisla napisał(a):

|
narkotyki , alkohol ...niczym nie blysnłaś ......skoro nie widzisz problemu to nie mam o czym z tooba polemizowac ( trudne slowo) ......to juz nawet nie jest problem .....to dalszy ciag agonii - a respiratorem - przez chwile bylo TRIO celebrytow .....( konflikt z dupy z Ts tylko to potwierdza , trzeba na kogos zwlaic odpowiedzialnosc ) ....na tym wszystkim stracil tylko KUBA , ktos kto poswiecil zakonczebnie kariery na ten caly szlam gowniany .......( choc , takszczerze nie zdziwilbym sie jkaby KUBA rocil kiedys jeszcze ) ........wracajac do tematu ....atakuj , szydz , rob wszystko to co wiekszosc ludzi na forum ......WSZYSCY BOICIE SIE PRAWDY ...niestety
|
za mało kropek i błędów ortograficznych!! Myślę, żeby ugruntować Twoje zdanie musisz wrzucić więcej kropek i błędów ortograficznych - wtedy wszyscy będą Cię traktować na poważnie
