Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.11.2019, 23:56
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Odstaw alkohol albo narkotyki. Jak się nie umie korzystać z używek to się z nich nie korzysta.
Gdyby nie ci celebryci to byś już od roku nie oglądał Wisły a herbu szukał u kambodżanskiego księcia.
narkotyki , alkohol ...niczym nie blysnłaś ......skoro nie widzisz problemu to nie mam o czym z tooba polemizowac ( trudne slowo) ......to juz nawet nie jest problem .....to dalszy ciag agonii - a respiratorem - przez chwile bylo TRIO celebrytow .....( konflikt z dupy z Ts tylko to potwierdza , trzeba na kogos zwlaic odpowiedzialnosc ) ....na tym wszystkim stracil tylko KUBA , ktos kto poswiecil zakonczebnie kariery na ten caly szlam gowniany .......( choc , takszczerze nie zdziwilbym sie jkaby KUBA rocil kiedys jeszcze ) ........wracajac do tematu ....atakuj , szydz , rob wszystko to co wiekszosc ludzi na forum ......WSZYSCY BOICIE SIE PRAWDY ...niestety
Odpowiedz cytując