Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21993
Stary 24.11.2019, 22:22
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Delgado myślę, że nikomu już nie chodzi nawet o koszty, każdy wie, że TS jej nie płaci, chodzi tylko o to że to źle wygląda medialnie, że są jeszcze w Towarzystwie osoby z otoczenia Sharksow, swoją drogą Jadczak ma dalej od kogoś info z klubu

Problemem Wisły jest to, że potem wykorzysta to taki Jadczak i medialnie mamy tak Zjebaną opinie, że nawet za 15 lat nikt poważny nie będzie chciał zainwestować w takie bagno
No właśnie naszym największym problemem jest to, że jesteśmy medialni i takie Jadczaki na nas sobie robią reklamę.

A druga sprawa to właśnie ludzie, którzy kiedyś byli związani z Wisłą, ale odczuwają krzywdę. I takich jest wiele i na każdym szczeblu, np Kozioł w mieście, albo taki Wesoły, który ma problem do Wisły z powodu pogonienia przez Miśka i teraz współpracuje z SzJ, to jest dopiero paradoks

Zmierzam do tego, że wrogów ludzie teraz widzą w Wisłockim, czy ludziom z sekcji judo, co jest paranoją wg mnie
Odpowiedz cytując