|
Ja nic do Wislockiego nie mam , a co do Obidzinskiego.. Jeśli robi dobra robotę pod względem prowadzenia spółki, strukturalnym neich zarabia, myślę że tak nie wyjebal i z klubu 800 tys zł nie zarobił za pomoc w transferach jak Żona Z.. Smutne to wszystko co się dzieje w Wiśle
|