Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21991
Stary 24.11.2019, 22:18
Ja nic do Wislockiego nie mam , a co do Obidzinskiego.. Jeśli robi dobra robotę pod względem prowadzenia spółki, strukturalnym neich zarabia, myślę że tak nie wyjebal i z klubu 800 tys zł nie zarobił za pomoc w transferach jak Żona Z.. Smutne to wszystko co się dzieje w Wiśle
Odpowiedz cytując