Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21989
Stary 24.11.2019, 22:11
Delgado myślę, że nikomu już nie chodzi nawet o koszty, każdy wie, że TS jej nie płaci, chodzi tylko o to że to źle wygląda medialnie, że są jeszcze w Towarzystwie osoby z otoczenia Sharksow, swoją drogą Jadczak ma dalej od kogoś info z klubu

Problemem Wisły jest to, że potem wykorzysta to taki Jadczak i medialnie mamy tak Zjebaną opinie, że nawet za 15 lat nikt poważny nie będzie chciał zainwestować w takie bagno
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 24.11.2019 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując