|
Niestety na trybunach u "kumaterii" po staremu, ale o całkowitym oczyszczeniu z tego raka można zapomnieć, to była zorganizowana grupa przestępcza kręcąca się w krakowskim półświatku od lat 90, a jeśli uda im się dorżnąć Wisłę to w przypadku upadku + powrotu do TS mamy powtórkę z rozrywki niestety...
|