Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21986
Stary 24.11.2019, 22:05
Niestety na trybunach u "kumaterii" po staremu, ale o całkowitym oczyszczeniu z tego raka można zapomnieć, to była zorganizowana grupa przestępcza kręcąca się w krakowskim półświatku od lat 90, a jeśli uda im się dorżnąć Wisłę to w przypadku upadku + powrotu do TS mamy powtórkę z rozrywki niestety...
Odpowiedz cytując