Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 24.11.2019, 21:40
Kolega wyżej pisał, że Brożek nie wyglądał biegowo źle, ano bo Brożek ponoć ma trochę bardziej indywidualny trening. Na sto procent jest coś nie tak z przygotowaniem, nikt nie ma siły na ostatnie 20 minut meczu.. Zastanawiam się czy wtej słabej jak Dupa węża lidze nie wystarczy trochę czasem zawodnikom odpuścic.jak w tamtym roku nie dostawali kasy od wielu miesięcy to na stówe jestem pewny że nie mieli przez Stolarczyka dokrecanej sruby- a jakoś grali i wytrzymałościowo dawali radę..Teraz nie widać żadnej jakości po Bashy, Vukanie, a Sadlok jest cieniem samego siebie. Co zapomnieli jak się gra w piłkę?
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 24.11.2019 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując