|
W jakiej formie musi być Drzazga czy Chuca skoro gra Boguś? Przebiegł dzisiaj najwięcej i bieganie to jego największy atut, ale ja pierdaszę ile razy stworzył coś do przodu? U nas ta gra jest tak rwano-szarpana, w drugiej połowie zero płynności i wiedziałem jak to się skończy. Odbiło się od d.upy Bogusia i ta dzika radość Mąki...
Nie ma lidera, nie ma kogoś, kto wziąłby odpowiedzialność i stery w trudnym momencie, w sensie mentalnym nie ma drużyny. Ona się sypie przy pierwszych trudnościach na boisku. Będzie nam cholernie trudno się przełamać, każda z drużyn bije nas na głowę pewnością siebie, a to ma kolosalne znaczenie na boisku.
Poza tym teraz widać, że po prostu brakuje jakości w drużynie. Nie ma nikogo w formie, a wielu zawodników jest z formą w arcydupie.
Jeśli nie zdobędziemy 8 punktów do końca roku, to nie będziemy w stanie tego odrobić w 2020. Bardzo ciężko będzie się z tego wygrzebać w ostatnich 5 meczach w tym roku. Patrzę na głośne przełamania po seriach porażek i z reguły pomagało szczęście, a u nas... Prawo Murphy'ego w pełni.
Światełko w tunelu? Wszyscy zdrowi w drużynie i Trener Skowronek - bo co nam pozostało...
Do what you mean and mean what you do.
|