Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 24.11.2019, 21:24
Brozek nie wygladal szybkosciowo wcale źle

nie wiem jak to bylo w pierwszej polowie bo siedzialem z drugiej strony, ale w drugiej najgroszy dla mnie Sadlok. Jego decyzje dramat, glupie straty, przetrzymywanie pilki, wygladał jak przestraszony debiutant prawde mówiąc.
pomysl na akcje jesli byl, to nie wsiadl do autokaru.
mecz w samo sobie to jakis porywajacy nie byl, szkoda tej setki Pawla w 1 polowie ale mial pilke na lewej i widac byl od razu ze sie bedzie na prawa zabieral. szkoda. moglo to zamknac mecz. strzal Baszy tez fajny. no i to na tyle.
Vulan sie dostosowal, mizeria.

trzeba liczyc na dobrze przepracowane okno transferowe, po tej grze w tym roku jakos nie liczę na pokazne zdobycze puktowe.

przy 1 bramce nasz trener do kogos tam krzyczal, i pokazywal mu jak ma kryc, i sie ustawiac wzgledem przeciwnika ....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując