Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 24.11.2019, 20:56
Dla mnie najlepszy na boisku u nas Pawłowski. Biegał do przodu i zrobił karnego. Bylismy lepiej zorganizowani w obronie niz ostatnio, ale niestety znowu błąd przy stałym fragmencie gry i gol dla Maliniaków. Pewnie za ten indywidualny błąd Skowronek zdjął Niepsuja z boiska w przerwie.

Szkoda że nie dociągnelismy remisu w tym meczu. No ale jak wchodził "babol vel kiks" Savicević to wiedziałem że sie to źle skończy. Odkąd został powoływany do reprezentacji Czarnogóry Savicević gra duzo gorzej. Nie dziwię się ze pozbył sie go Slovan. Przestał sie przykładać u nas do gry, a swoją nonszalanją pod naszą bramką daje gole/sytuacje rywalowi.

Cóż, czekam na nastepny mecz z Lechią i może wreszcie jakis remis uda się zrobić?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując