|
Jedyną szansę upatruję od odcięcia od Wisły "stolarczykowskiej"...nie ma już, że piłkarze kochają Stolara...Piłkarze! jest ciężka systematyczna praca i ambitna walka jeśli chcecie tu być i zasłużyć na tą szatnię...nie dotyczy dzisiaj Maćka Sadloka, Buchala i oczywiście KUBY naszego guru...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|