|
[QUOTE=!!IRIVER!!;1547152]Odstaw alkohol albo narkotyki. Jak się nie umie korzystać z używek to się z nich nie korzysta.
Gdyby nie ci celebryci to byś już od roku nie oglądał Wisły a herbu szukał u kambodżanskiego księcia.[/QUOTEnie chwla dnia przed zachodem slonca ....niewazne jak mezczyzna zaczyna- tylko jak konczy -
|