|
Szkoda, że się tak pożegnamy z ekstraklasą, trzeba było nie reanimowac trupa w tamtym roku przynajmniej zapamietalibysmy ich jako drużynę z charakterem.. Nie wiem jak ja zniosę BRAK Wisły w ekstraklasie.. Na mieście będą same pikniki żydowskie młode dzieci będą biegać w pasiastych koszulkach po osiedlach. Ku rwa Mać co za czasy. Wielu z nas nie doczeka powrotu Wisły pewnie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Sami sobie rozjebalismy klub od środka, w TS jest dalej burdel a w czwartej lidze to dopiero będą wały..
|