Griszka30KR napisał(a):

|
Ten beznadziejny skład z ewidentnym brakiem motoryki (być może dzieki poprzedniemy trenerowi) umiałsie pstawić Śląskowi na własnym boisku.To dla mnie wystarczy i teraz uważam,ze z meczu na mecz powinno byc lepiej.
|
umiał sie postawić ?
sprawdz sobie statystyki expected goals , a jak masz mozliwosc to obejrzyj sobie pierwsze dwie minuty meczu