Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.11.2019, 19:55
piszecie ze to nie wina trenera tylko skald ...zgadzam sie .....a czy ci zawodnicy to czyj pomysl ....Stolar i TRIO celebrytow , nikogo wiecej ... i przestancie pie...ic o braku kasy - bo pol ligi nie ma pieniedzy - nie ma kontraktow jak nasze wozy z weglem , a pomimo tego umieja grac ( przynajmniej nie osmieszac extraklasy) ......brak kompetentnych ludzi w klubie to sprawil ...nie brak kasy .....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 24.11.2019 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując