Temat
:
[XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
11
24.11.2019, 19:55
piszecie ze to nie wina trenera tylko skald ...zgadzam sie .....a czy ci zawodnicy to czyj pomysl
....Stolar i TRIO celebrytow , nikogo wiecej ... i przestancie pie...ic o braku kasy - bo pol ligi nie ma pieniedzy - nie ma kontraktow jak nasze wozy z weglem , a pomimo tego umieja grac ( przynajmniej nie osmieszac extraklasy) ......brak kompetentnych ludzi w klubie to sprawil ...nie brak kasy .....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 24.11.2019 o godz. 19:57.
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla