wolfy napisał(a):

Niestety 90% problemu to nie trener, ale beznadziejny skład. To się nie poprawi do okienka zimowego.
Śląsk wygrał zasłużenie, górowali przede wszystkim umiejętnościami indywidualnymi.
Z pozytywów - Pawłowski zagrał dzisiaj dobry mecz.
|
niestety jeszcze gorzej
nie trener, nie skład
tylko sytuacja wokół klubu
piłkarzem musieli by być socjopatami żeby perspektywa likwidacji klubu się miała nie odbić na ich postawie sportowej
uprzedzam komentarze : tak sytuacja jest wg mnie gorsza niż rok temu