Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.11.2019, 19:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety 90% problemu to nie trener, ale beznadziejny skład. To się nie poprawi do okienka zimowego.

Śląsk wygrał zasłużenie, górowali przede wszystkim umiejętnościami indywidualnymi.

Z pozytywów - Pawłowski zagrał dzisiaj dobry mecz.
niestety jeszcze gorzej

nie trener, nie skład

tylko sytuacja wokół klubu

piłkarzem musieli by być socjopatami żeby perspektywa likwidacji klubu się miała nie odbić na ich postawie sportowej


uprzedzam komentarze : tak sytuacja jest wg mnie gorsza niż rok temu
Odpowiedz cytując