|
No i potwierdza się to że kadra na ten sezon jest tak marna że żaden trener tu nic nie zrobi dopóki nie będzie transferów.
Wszyscy zwalniający Stolarczyka dostali solidną odpowiedź. 90 minut i ani jednej sytuacji. Karny to głupota zawodnika Śląska i tylko dlatego możemy się cieszyć z gola.
Żaden trener tu nic nie zmieni dopóki nie będzie piłkarzy na poziomie, naiwniacy....
|