|
Nie da się tego dalej oglądać. Zero jakiegokolwiek pomysłu, dzieci we mgle.
Szkoda, że pomimo tej żenady - dziś punkt był do zrobienia i można było to 1-1 wytrzymać.
Edit
Jak sie nie umie grać, to trzeba było stawiać podwójny autobus na 20 min i chociaż pkt łapać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.11.2019 o godz. 19:42.
|