Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.11.2019, 19:36
Nie da się tego dalej oglądać. Zero jakiegokolwiek pomysłu, dzieci we mgle.

Szkoda, że pomimo tej żenady - dziś punkt był do zrobienia i można było to 1-1 wytrzymać.

Edit

Jak sie nie umie grać, to trzeba było stawiać podwójny autobus na 20 min i chociaż pkt łapać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.11.2019 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując