Porażki upatruję w stwierdzenie Skowronka:" piłkarze są przywiązani do "Stolara" "dedykuję ewentualne zwycięstwo StolarowI" jakiemu Stolarowi

Wy gracia takie gówno od czasów Stolara że wstydzilibyście się mówić jako koledzy Stolara, że on Was szkolił...to świadczy o tym że Maciek chciał dobrze a Wy jesteście ch...wi...jeden Kuba i Maciek Sadlok z jajami może jeszcze Buchal...Skowronek trzeba nadupcać a nie głaskać