|
Nadzieje matka głupich... też się nabrałem. Z drugiej strony czy naprawdę mogliśmy myśleć o punktach ze Śląskiem. Grała drużyna z czuba tabeli z czerwoną latarnią ligi. Nasza liga jest śmieszna ale ta śmieszność też ma jakieś granice niestety.
PS czwarta liga z TS to będzie czwarta liga na najbliższe dziesięć lat chyba ze te śmieszne ludki z TS go wcześniej wykończą.
|