Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.11.2019, 19:29
Nadzieje matka głupich... też się nabrałem. Z drugiej strony czy naprawdę mogliśmy myśleć o punktach ze Śląskiem. Grała drużyna z czuba tabeli z czerwoną latarnią ligi. Nasza liga jest śmieszna ale ta śmieszność też ma jakieś granice niestety.
PS czwarta liga z TS to będzie czwarta liga na najbliższe dziesięć lat chyba ze te śmieszne ludki z TS go wcześniej wykończą.
Odpowiedz cytując