Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 24.11.2019, 19:28
tak beznadziejnej druzyny nie widzialem w extraklasie osd 15 lat ....dzieki Stolar , dzieki medialne TRIO , szkoda KUBY ....mam nadzieje ze parcie na szklo celebrytow sie binarnie , kwantowo itp ... skonczy
Odpowiedz cytując