Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 24.11.2019, 19:19
Jesteśmy na dnie na każdej płaszczyźnie. Na boisku znowu dno. Na trybunach nadal pozdrawiamy śmieci.
Niech to się już skończy.
Zasługujemy na upadek z twarzą.
Odpowiedz cytując