wolfy napisał(a):

Gówno rozumiesz, albo udajesz głupiego.
Nieważne czy w TS-ie panoszą się gangsterzy czy zwykli idioci, nieważne że chcą dobić klub na którym pasożytowali, bo cała Wisła zawsze razem i morda w kubeł? Obawiam się że to tak nie działa i .......enie o dzieciaczkach nikogo już nie rozczuli. A mieszanie aktualnej sytuacji sportowej (czyją jest ona winą?) do tego wszystkiego jest żałosne.
Wielu osobom się już zwyczajnie ulało od pomysłów TS-u.
|
Oho ho, łaskawco, a mam prawo do swoich obserwacji czy takiego prawa nie mam?
Ktoś krzyknął ”Huzia na Józia“ i wszyscy bez żadnej refleksji huzia na józia, a ty dodatkowo jakiś taki nadgorliwy.. wyjatkowo chamski wobec osób obecnie działających w TSie.
Ponieważ widzę, że sztuka czytania ze zrozumieniem jest ci całkowicie obca to streszczam, że
ja wogole o tych osobach się nie wypowiadam, jeśli już muszę teraz to powiem, że mam ogromny szacunek dla pana Wisłockiego za jego kapitalną robotę kiedyś (umiejętne łączenie wszystkich nitek ratunkowych) a teraz cieszę sie ze chce spokojnie kontynuować rozmowy.
Bardzo szanuję każdego kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do ratowania Wisły a już zwłaszcza tzw.Trio.
Nie zmienia to faktu, iż pan Jażdżyński zaskoczył mnie in minus w ostatnich dniach swoim zachowaniem (takie tantrum w gazetach: ma być teraz natychmiast i tak jak ja chce!) a ogólnie mało optymistycznie to wszystko wygląda od kilku miesięcy.
I tylko do tego się odnosze, OK? Zastanawia mnie taki nagły publiczny atak, zupełnie dla mnie niespodziewany, wydaje mi się iż nie jest podyktowany tylko i wyłącznie impasem w rozmowach.
EOT