wolfy napisał(a):

|
bo przecież herb SA jest wymysłem TF.
|
No wlasnie to kolejny sposob przedstawienia tego o czym pisal Malk, juz WIELKIMI DRUKOWANYMI JAK WOŁY literami. Obecna sytuacja wynika TYLKO I WYLACZNIE z dyletanctwa glupkow, ktorzy juz dziesiatkami lat (ponad 20!) zarzadzali SA. Gdyby tam byl ktokolwiek bardziej ogarniety, to rownie dobrze od 20 ponad lat herbem Wisly SA bylby herb TSu, do ktorego mialaby nadrzedne, a kto wie moze i wylaczne prawa. I dzis to TS byc moze musialby zebrac u SA “dejcie nam herb, no dejcie”. Ale przez tych wspomnianych glupkow jest inaczej.... czy to zmienia fakt, kto ma do tego moralne i hisotryczne prawo?
TS kazdym jednym dniem tego impasu i niepewnosci doszczetnie sie kompromituje i nawet u osob, ktore sa neutralne zaczyna wywolywac myslenie, ze prawdziwymu szkodnikami sa wlasnie oni. Ale coz.... maja to w dupie.