Merkury napisał(a):

|
Fundamentalne pytanie czy Spółce w ogóle do czegoś potrzebny jest TS który ma swoje problemy a sukcesów w prowadzonych przez siebie sekcjach próżno szukać. Taka organizacja miłośników sportu niczego więcej.
|
Nie jest do niczego, tak na prawdę to im TS przeszkadza, przecież to jasne. Natomiast jak dla mnie problemem może być Akademia i tu propozycje Wisłockiego są, myślę że przynajmniej do przemyślenia.Natomiast kwestia 'Herbu' , jest dla mnie trochę komiczna. Tyle lat grała Wisła na wysokim poziomie, nie mając go, że głupotą było by stawianie warunków 'Herb albo śmierć', parafrazując słowa Rokity.
Ja sam ma mętlik w głowie ale cz na prawdę najważniejszym problemem jest Herb czy nawet ta akademia, kiedy sportowo jesteśmy w totalnej dupie?
Brak porozumienia z TF jest chyba ważniejszy.