Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21964
Stary 23.11.2019, 21:06
universe napisał(a):Wyświetl post
Co to się wogóle wyprawia? Ja rozumiem potrzebe odwrócenia uwagi od sportowego dna i wodorostów w jakiej znalazła sie SA pod nowymi rządami ale żeby od razu robić wojne domowa?!
Gówno rozumiesz, albo udajesz głupiego.

Nieważne czy w TS-ie panoszą się gangsterzy czy zwykli idioci, nieważne że chcą dobić klub na którym pasożytowali, bo cała Wisła zawsze razem i morda w kubeł? Obawiam się że to tak nie działa i .......enie o dzieciaczkach nikogo już nie rozczuli. A mieszanie aktualnej sytuacji sportowej (czyją jest ona winą?) do tego wszystkiego jest żałosne.

Wielu osobom się już zwyczajnie ulało od pomysłów TS-u.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.11.2019 o godz. 21:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując