universe napisał(a):

|
Co to się wogóle wyprawia? Ja rozumiem potrzebe odwrócenia uwagi od sportowego dna i wodorostów w jakiej znalazła sie SA pod nowymi rządami ale żeby od razu robić wojne domowa?!
|
Gówno rozumiesz, albo udajesz głupiego.
Nieważne czy w TS-ie panoszą się gangsterzy czy zwykli idioci, nieważne że chcą dobić klub na którym pasożytowali, bo cała Wisła zawsze razem i morda w kubeł? Obawiam się że to tak nie działa i .......enie o dzieciaczkach nikogo już nie rozczuli. A mieszanie aktualnej sytuacji sportowej (czyją jest ona winą?) do tego wszystkiego jest żałosne.
Wielu osobom się już zwyczajnie ulało od pomysłów TS-u.