Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21961
Stary 23.11.2019, 20:21
master17 napisał(a):Wyświetl post
MaLk wiedząc, jak wygląda obecnie sytuacja SA i TS wraz ze swoim majątkiem i również długami z prawnej perspektywy, jakie byłoby najbezpieczniejsze rozwiązanie dla "znaków towarowych" Wisły i dlaczego ?
To jest to co pisalenm (i w Twoim konkretnym przypadku zauwazylem juz dawno)- oportunizm. Ciebie kompletnie nie interesuje kto ma do czego prawo i racje z zalozenia. Ciebie interesuja dorazne korzysci na tu i teraz. Racje, moralne prawo, historie i tradycje ma za soba Wisła Kraków pilki noznej. Reszta jest tylko efektem prawniczego “sprytu” TSu, ktory we wrogi sposob kilka lat temu zastrzegl cos do czego nie mial zadnego prawa. Ech... to jest jak dyskusja z ludzmi z Koreii Polnocnej mozna gadac, tlumaczyc, a to gorzej niz grochem o sciane. Kompletnienic, ale to NIC nie dociera. Klapki na oczach BO TS!!!
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 23.11.2019 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując