Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
22223
23.11.2019, 20:17
Podobno nie wydalismy wszystkiego w lato, tylko zostało fundusz transferowy na zimę. Ale mamy teraz inne problemy niż transfery.
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190