Wyświetl pojedynczy post
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21960
Stary 23.11.2019, 19:42
Jaroo1 chodzi mi o wyzywanie swojego własnego klubu (tak, tego boskiego naszego TS-u) rozdwojenie jaźni?

Można pyskować na zarząd, pracowników, nie wiem, gimnastyczki i inne maluchy (ktore kiedyś tak upiększyły otwarcie stadionu) ale non stop szargać nazwę Klubu?

Tak, większość tutaj to robi ale akurat jesteś jednym z tym którym ogromnie się dziwię.

Co to się wogóle wyprawia? Ja rozumiem potrzebe odwrócenia uwagi od sportowego dna i wodorostów w jakiej znalazła sie SA pod nowymi rządami ale żeby od razu robić wojne domowa?!

To już słonie w sklepie z porcelaną lepiej się poruszają.

Jesli chodzi o sprawe przekazania spolki z jednego podmiotu do drugiego to mam nadzieje, ze Socios bedzie sie moglo temu z bardzo bliska przygladac. Amen.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując