|
MaLk wiedząc, jak wygląda obecnie sytuacja SA i TS wraz ze swoim majątkiem i również długami z prawnej perspektywy, jakie byłoby najbezpieczniejsze rozwiązanie dla "znaków towarowych" Wisły i dlaczego ? Mógłbyś określić ten temat ? Nie obchodzą mnie wywiady z obu stron tylko sytuacja, jakie rzeczywiście są zagrożenia i korzyści.]
Wehrmacht ja uważam, że akurat Socios dobrze robi, że chce poznać stanowiska obu stron i wyciągnąć, jak najlepsze rozwiązanie dla Wisły. Nikt nie zarzuci wtedy, że ktoś był uprzedzony i jednostronny. Trójca też może się mylić i co wtedy ?
Powód: Pan SS
Ostatnio edytowane przez master17 : 23.11.2019 o godz. 19:39.
|