|
Ale myślicie, że zarząd Socios nie wie jakie są nastroje i jakie oczekiwania? Jestem przekonany nawet, że cały zarząd uważa, że klub powinien trafić do trio. Jestem wręcz przekonany, że 99% członków Socios tak uważa. Wie również co się stanie, jeżeli obie strony nie dojdą do porozumienia.
Mają spotkanie na początku tygodnia z TS. Myślę, że trzeba po prostu poczekać.
|