krysztal napisał(a):

|
Właśnie się dziwię dlaczego Socios nie podda pod głosowanie jakie stanowisko w tych mediacjach ma zająć.Wydaje się że członkowie to dość stanowczo określają
|
Widocznie nie wszyscy mają to samo zdanie, ale to byłoby najbardziej odpowiednie.