|
Co wielkiego da inwestor, jeżeli Klub wróci do złego zarządzania? Nic. Dalej finanse będą marnotrawione, układy pozostaną układami, odwlekanie upadku w czasie nic więcej.
Została podjęta zmiana, wyprowadzenie Klubu na prostą, jakoś to szło. Po prostu - profesjonalne zarządzanie. Za tym w końcu przyjdzie wynik sportowy.
Chyba, że właśnie wszystko się rozleci i nic nie będzie dobrego. Ja ciągle wieże, że coś z tego wyjdzie, gdzieś obie strony się spotkają.
|