Jaroo1napisał:
”Inaczej to jest śmieszne, że uczepili się tego herbu, historii i tradycji, nic nie wnoszą, nawet pomysłów nie mają a do rządzenia pierwsi i roszczą sobie z czyjejś działalności wpływy za posługiwanie się logiem i podczepieniem do tradycji.”
że whaaaaat?
TS Wisla Krakow to jest klub ktoremu kibicujesz, tak czy nie? TS uczepil sie własnego herbu, historii i tradycji
Na meczu bedziesz sie wydzierał ”Spółko akcyjna kocham Cie”?