rafkur napisał(a):

A ja jestem w socios i wiem jedno - w chwili kiedy "skończymy" w TS socios przestanie istnieć w obecnej formie. Ok, pewnie ktoś tam zostanie ale myślę, że 80% popierd.... to z góry na doł....
Jeżeli TS uwzględnia ( o ile oni cokolwiek sięgającego jeden dzień do przodu uwzględniają), to sugerowałbym nie liczyć na jakiekolwiek wsparcie finansowe ze strony socios.
To oczywiście jest tylko mój głos ale podejrzewam, że jestem w ogromnej większości.
Tu nie chodzi o pieniądze bo myślę, że dla większości regularnie płacących składki to nie jest żadne obciążenie. Tu chodzi o zasady...
|
zgadzam się z tym.
Też jestem w socios od początku i też (na dzisiaj) wiem, że jeśli TS doprowadzi w jakikolwiek sposób do udupienia Trio i ich wycofania się z Wisły, to ja spadam i widzę ogólnie masowy exodus.
Chyba, że TS ma plan B w postaci faktycznego inwestora na już. Takiego jak Abramowicz czy Turkish Airlines, albo Oknoplast. Jednak, nawet dla mnie jest jasne, że do spółki z TS nie wejdzie nikt poważny poza ubeckimi emerytami.