Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21938
Stary 23.11.2019, 14:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zjednoczą? fajne hasło. ale jak?

Socios nic nie zrobią. Mogą się na razie tylko przyglądać walce SA z TS, oczywiście trzymając kciuki za trio.
Gdyby jednak trio się wycofało (a jest taka możliwość) wtedy socios zostaliby z ręką w nocniku, mając za jedynego partnera nikomu niepotrzebny w takiej sytuacji TS.
Nawet spadek do IV ligi nie uwolni Wisły (klubu) od TS.
Myślę że upadek SA i spadek do IV ligi spowoduje, że ludzie zaczną wypisywać się z socios.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując