FraMat napisał(a):

zjednoczą? fajne hasło. ale jak?
Socios nic nie zrobią. Mogą się na razie tylko przyglądać walce SA z TS, oczywiście trzymając kciuki za trio.
Gdyby jednak trio się wycofało (a jest taka możliwość) wtedy socios zostaliby z ręką w nocniku, mając za jedynego partnera nikomu niepotrzebny w takiej sytuacji TS.
Nawet spadek do IV ligi nie uwolni Wisły (klubu) od TS.
|
Myślę że upadek SA i spadek do IV ligi spowoduje, że ludzie zaczną wypisywać się z socios.