Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21937
Stary 23.11.2019, 14:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zjednoczą? fajne hasło. ale jak?

Socios nic nie zrobią. Mogą się na razie tylko przyglądać walce SA z TS, oczywiście trzymając kciuki za trio.
Gdyby jednak trio się wycofało (a jest taka możliwość) wtedy socios zostaliby z ręką w nocniku, mając za jedynego partnera nikomu niepotrzebny w takiej sytuacji TS.
Nawet spadek do IV ligi nie uwolni Wisły (klubu) od TS.
Nie jestem w Soccios, nie będę im mówił co mają robić, ale...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując