krysztal napisał(a):

|
Mówilo się o jakichś rozmowach TS z TF.Ktoś ma jeszcze wątpliwości kto te rozmowy może prowadzić?Co z tego że zarząd jest nowy jak i tak najwięcej do powiedzenia ma LMM
|
Ano dokładnie...
Wy się zastanawiacie o co może w tym wszystkim chodzić?
A pomyślmy:
LMM, Cupiał i Majchrowski to ludzie wplątani w byłe komunistyczne układy.
Dlatego TF mogła przy poparciu Majchra oddać SA takiemu Vannie za złotówkę, dlatego TF oddała TS Wisłę SA nie wymagając odpowiedzialności za dług.
Dlatego dzisiaj wszystkie te podmioty przeszkadzają nowemu Trio w wyzwoleniu się z tych układów:
- TF odmawia przekazania SA na rzecz Trio na takich warunkach jak Meresińskiemu czy Vannie
- LMM z całym TS robią Trio pod górkę zniechęcając kogokolwiek do poważnego inwestowania w SA
- Majcher w ogóle nie rozmawia z SA zarządzaną przez Trio o jakiejkolwiek pomocy.
Ponoć na układy nie ma rady.
Chciałbym się mylić, ale jeśli ktoś tu nie zrobi porządnej rozpierduchy z tym układem, możemy zapomnieć o jakichkolwiek perspektywach dla Wisły.