|
Jaroo1 trafiłeś w sedno sprawy, dlatego jest ultimatum (zresztą na dogadanie było bardzo dużo czasu) nie będzie żadnej symbiozy, pasożytowania czy jak to zwał SA-TS przynajmniej pod wodzą naszej trójki, i dlatego mają moje 100% poparcie.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|