Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21922
Stary 23.11.2019, 09:16
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Były sternik TS-u: Dlatego zastrzegłem nazwę i herb Wisły


"...Nabiera powietrza i po chwili namysłu z jego ust padają mocne słowa:

- Dziś TS nie ma moralnego prawa decydować o losach spółki, ani Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Dlatego, że w wyniku działania ludzi wybranych przez Walne Zgromadzenie Delegatów TS Wisła zadłużenie spółki, w ciągu dwóch lat, wzrosło blisko dwukrotnie: z około 20 do 40 milionów złotych. Dlatego najlepiej, aby ci działacze się w ogóle nie odzywali. Trzeba umieć godnie zamknąć buzię i zrobić wszystko, aby ludzie, którzy w sytuacji beznadziejnej uratowali klub dalej nim zarządzali - apeluje."





https://sport.interia.pl/klub-wisla-...241.1574195006
przepraszam, ja jeszcze przed poranną kawą , kto jest tym byłym sternikiem ?
cały tekst przeczytałem i dalej nie wiem
Odpowiedz cytując