leszekm napisał(a):

Były sternik TS-u: Dlatego zastrzegłem nazwę i herb Wisły
"...Nabiera powietrza i po chwili namysłu z jego ust padają mocne słowa:
- Dziś TS nie ma moralnego prawa decydować o losach spółki, ani Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Dlatego, że w wyniku działania ludzi wybranych przez Walne Zgromadzenie Delegatów TS Wisła zadłużenie spółki, w ciągu dwóch lat, wzrosło blisko dwukrotnie: z około 20 do 40 milionów złotych. Dlatego najlepiej, aby ci działacze się w ogóle nie odzywali. Trzeba umieć godnie zamknąć buzię i zrobić wszystko, aby ludzie, którzy w sytuacji beznadziejnej uratowali klub dalej nim zarządzali - apeluje."
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...241.1574195006
|
przepraszam, ja jeszcze przed poranną kawą , kto jest tym byłym sternikiem ?
cały tekst przeczytałem i dalej nie wiem