|
Napiszę tak. Jeżeli ratownicy wycofają się a SA upadnie chciałbym aby p. RW i inni z zarządu TSu stanęli przed nami kibicami i spojrzeli nam w oczy. Każdy z nas, z miłości do klubu, wydał sporo pieniędzy na ratowanie klubu (akcje, darowizny, akcje ratunkowe, gadżety, Socios) i mamy prawo żądać przynajmniej moralnego rozliczenia.
|