Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
21909
23.11.2019, 00:12
To jest jawny przekręt. Vannie bez problemu oddali tu są problemy. TS nie macie wstydu
? SĄ ludzie którzy chcą to wszystko ratować,dajcie im działać!!! S....iele stolkow sie chca trzymac
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm