|
Nie wiem jak się to skończy, ale chcę żeby ktoś kiedyś zbadał o co w tym wszystkim chodzi. Kim był Meresiński, czemu TF tak łatwo mu oddała Wisłę, o co chodziło z Stechertem, ekipą azjaty, bo patrząc na aktualny konflikt to nic tu nie jest z przypadku, wszystko ma jakiś cel i wszystkim ktoś kieruje. W Wiśle jest taki spisek, który nie śnił się fanom teorii spiskowych
|