Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21903
Stary 22.11.2019, 23:10
https://mobile.twitter.com/jarokrole...94001061810179

Czyli jak tak dalej pójdzie, to strażnicy TS-u, obrońcy byłej świętej prezes i świętego zarządu TS wraz z ojcem chrzestnym osiągną swój cel - dobiją piłkarską Wisłę.

Tego im nie udało zrobić rok temu, ale teraz już idą coraz mocniej, powoli szykują się do przeprowadzenia ostatecznego ataku.

100% poparcia dla Kuby, Królewskiego i Jażdzyńskiego.

0% poparcia dla TS-u, Wisłockiego, Miętty, zarządu Socios i dla wszystkich strażników byłej prezes.

Królewski, Jażdżyński są z innego świata, więc nie mogą zrozumieć postawy tej największej bandy szkodników, którzy ponoć uważają się za jedynych prawdziwych Wiślaków, a w rzeczywistości Wisłą gardzą.

A jeszcze niedawno wmawiano nam, że TS to ta prawdziwa Wisła składająca się z patriotów, z współczesnych wyklętych, prawdziwych Polaków, a SA to zdrajcy, karierowicze, złodzieje, wrogowie i wszystko co najgorsze (to było w czasach kiedy przejęli TS, założyli szkółkę walk, organizowali pogadanki z pisowskimi agitorami na terenie klubu, ostrzelali stadion i walczyli z Bednarzem, a potem z Cupiałem).
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.11.2019 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując