Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21901
Stary 22.11.2019, 22:56
Z herbem też już nie przesadzajcie, że ma być jak chce SA. Nie znam się i nie wiem, jak wygląda prawnie taki stan rzeczy, ale powinno się zabezpieczyć w jak najlepszy sposób herb. Jeśli bezpieczniejszy jest w całości w TS, to ma zostać w TS, jeśli pół na pół, to ma być 50/50, jeśli w SA, to ma być w całości w SA. Nie podchodźcie do tego emocjonalnie i z klapkami na oczach tylko w sposób w jaki najlepiej zostanie, to zrobione.
Odpowiedz cytując