Hmmm... a czy to już raz się nie wydarzyło?
O ile mi wiadomo do stowarzyszenia może się zapisać każdy. Socios nie dość że liczebnie wystarczające to jeszcze odpowiednio zorganizowane by taką akcję przeprowadzić. Poczytaj sobie statut TS-u - dość ciekawa lektura.