Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21885
Stary 22.11.2019, 21:13
Nie wiem o co jest spór, kto ma racje, niewiem co trzeba zrobić... Wiem ze: mamy w c#:; długów, kose z miastem, kose z telefonika, sa vs ts, ostatnie miejsce w tabeli i widmo realnego spadku, kibicow skloconych o zgody, o to kto jest wislakiem, tym prawdziwym rzecz jasna... stadionu rowniez nie mamy i mozna by tak wyliczac dalej...
Mysle naiwnie ze jedynym czlowiekiem ktory jest w stanie mentalnie poskladac te puzzle jest Kuba, wierze w tego czlowieka i 3mam kciuki a co bedzie oczywiscie czas pokaze...
Odpowiedz cytując