Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
21882
22.11.2019, 20:59
serek.c2
napisał(a):
Konrad, ja mówię o ludziach w zarządzie, że są nowi -.........
Możesz przytoczyć z imienia i nazwiska kto jest "nowy"....bo sie pogubiłem
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek