Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21879
Stary 22.11.2019, 20:43
Jeszcze jedna rzecz z którą mylił się Serek, niestety. Był przekonany, że panowie szarakany dały sobie spokój z realną władzą w klubie i wycofują się na trybuny i ulice.


Niestety poniższy fragment temu przeczy:
Cytat:
– Szymon Jadczak napisał, że w TS nadal są zatrudnione rodziny Sharksów. Badaliście ten temat?
RW: – Były pewne osoby co do których mamy wątpliwości. Zgadnijcie, co się stało, gdy się zmienił zarząd?

– Poszli na L4?
TO: – Zrobimy wszystko, by to rozwiązać, więc pewnie wdamy się w spory prawne, ale trzeba to zrobić z głową.
RW: – Chcemy doprowadzić do tego, by TS Wisła była kojarzona głównie z sukcesami sportu młodzieżowego. Są sprawy, z którymi nie poradzimy sobie od razu, ale ciągle nad tym pracujemy.

Myślicie, że te dziewczyny i rodziny szarakanów wpadły na pomysł z L4 same? Albo może wbrew (działającej przecież) decyzji grupy Sharks?


Nie, zesrali by się ze strachu, aby się im postawić. Robią co im każą. A hasło jest proste: nie odpuszczamy, przeczekujemy zamieszanie medialne. Kibice zaraz zapomną.
Ddf
Odpowiedz cytując