lazy napisał(a):

widzę jedno rozwiązanie - należy przejąć TS. Socios jest idealnym podmiotem żeby to przeprowadzić. Trzeba się zapisać w odpowiedniej liczbie, zwołać nadzwyczajne walne i zmienić zarząd.
Ilu członków ma TS?
|
….. a zarząd Socios leży na cycach i grzeje dupe opalając plecy

Prowokuje temat na zamkniętym forum Socios . Efekt mizerny.
Krytyka mojej osoby i koniec ........